Najlepsza pizza w Fordonie – jak jedzą pizzę Włosi?

Najlepsza pizza w Fordonie ma smak prawdziwie włoskiej pizzy. Jedząc ją, trudno nie przenieść się myślami do tego kraju, ale też pomyśleć o jego mieszkańcach. Czy Włosi jedzą pizzę inaczej niż Polacy?

Najlepsza pizza w Fordonie – jak ją jeść?

Cóż, nie każdy był we Włoszech i nie każdy jadł tam pizzę w mieszkańcami tego kraju. Wiadomo, że najlepsza pizza w Fordonie, ale jak ją zjeść zgodnie ze sztuką?

Otóż Włosi jedzą pizzę inaczej niż Polacy. Przede wszystkim, nie używają do niej sztućców. Nóż służy im tylko do pokrojenia pizzy w trójkąty zaraz po wyjęciu jej z pieca.

Według zasad, taki trójkąt pizzy przed włożeniem do ust, należy złożyć na pół, aby zabezpieczyć się przed pobrudzeniem odzieży spadającymi z pizzy dodatkami.

Niezależnie od tego czy jesz najlepszą pizzę w Fordonie czy jakąś inną – wiedz, że zasady savoir vivre mówią o tym, iż konsumpcję należy zacząć od czubka trójkąta z pizy. Nawet jeśli przepadasz za chrupiącą, wypieczoną skórką – wypada ją zostawić niezjedzoną na talerzu.

Chociaż w pierwszej chwili może wydawać się nam to nieestetyczne, to trójkąt pizzy należy maczać w ulubionym sosie. Pamiętaj – nie smaruj pizzy sosem! To nie jest w dobrym tonie.

Szukasz dobrej pizzerii? Najlepsza pizza w Fordonie!

Pizzę można jeść w przytulnych wnętrzach pizzerii, kupić ją w galerii handlowej, okienku na ulicy lub zamówić do domu. Nie jest tajemnicą, że najlepsza pizza w Fordonie! Dlatego udostępniamy link: https://pizzeria-twojesmaki.pl/lokalizacje/fordon. To pizzeria o kilku lokalizacjach, oferująca wiele smaków, w tym również pizze vege. Zamówisz ją też na telefon lub z odbiorem osobistym. Co ważne, złożenie zamówienia najlepszej pizzy w Fordonie zajmuje mniej niż 3 minuty. W menu najlepszej pizzy w Fordonie można znaleźć tradycyjne ciasto włoskie, ale też grubsze – amerykańskie. Z pewnością wybierzesz pizzę, jaką lubisz i na jaką masz akurat ochotę.

Nie musisz jeść pizzy jak rodowity Włoch, ważna jest Twoja przyjemność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *