Jakie dodatki w stylu hampton warto zakupić?

Dodatki w stylu hampton cieszą się rosnącą popularnością. Warto wiedzieć, że do polskich trendów trafiły one z USA! Są one dość łatwo dostępne, więc poszukiwania niezbędnych ozdób powinny przebiec gładko. Warto zajrzeć do zagranicznych sklepów internetowych, które nierzadko oferują prawdziwe perełki.

Poduszki

Jeśli marzy Ci się wnętrze w stylu hampton, to nie zapomnij o wzorzystych poduchach, które pełnią funkcję dekoracyjną. Im więcej, tym lepiej! Warto umieścić je na łóżko, kanapie, fotelach, a nawet parapetach. Jedynym ograniczeniem są osobiste upodobania. Ważne, aby postawić na oryginalne wzory, które przyciągają wzrok. Z pewnością nikt nie przejdzie obok obojętnie.

Lampy stołowe

Cechą charakterystyczną aranżacji w stylu hampton są gustowne lampy stołowe. Najlepiej, aby posiadały one niebanalną podstawę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrany model stanowił połączenie różnorodnych materiałów, faktur i kolorów. Będzie to praktyczny dodatek, który nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Marokańskie dywany

Prawdziwym strzałem w dziesiątkę wydają się być dywany w marokańskie wzory. Stanowią one połączenie nowoczesności i elegancji. Mogłoby się wydawać, że orientalne wzory nie pasują do współczesnych aranżacji, jednak nie jest to prawdą. Wystarczy postawić na tekstylia w neutralnych kolorach, które sprawdzą się w niemal każdym otoczeniu. Dobór pozostałych elementów wystroju nie powinien stanowić wyzwania. Trzeba wiedzieć, że styl hampton wyklucza perfekcjonizm. Podczas urządzania pomieszczenia można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *