Folia anty UV na okna – jakie ma funkcje i zalety?

Większość tradycjonalistów wciąż jest przyzwyczajona do posiadania firanek i zasłon. Te, jednak nie hamują przenikania promieni UV, które nie tylko są szkodliwe dla zdrowia człowieka, ale także powodują blaknięcie przedmiotów wewnątrz pomieszczenia np. obrazów, obić, dywanów. Z pomocą przychodzi folia anty UV na okna!

Folia anty UV na okna – dlaczego lepsza niż żaluzje, rolety i zasłony?

Folia anty UV na okna to znakomite rozwiązanie dla ceniących sobie jasne, niezaciemnione pomieszczenia z pełnym widokiem przez okno. Zasadniczą zaletą folii anty UV na okna jest możliwość posiadania odsłoniętego okna, a więc cieszenia się światłem, przy ograniczeniu ekspozycji promieni UV.

Jak wiadomo działanie promieni UV na człowieka jest przyczyną starzenia oraz nowotworów skóry. Folia anty UV na okna ogranicza je w około 99%, a co ważne nie zaciemnia pomieszczeń, dlatego tak chętnie montowana jest w mieszkaniach domach, biurach, witrynach sklepowych oraz samochodach.

Rola folii anty UV na okna jest bardzo doceniana w przypadku okien wystawowych, ponieważ towar w nich wystawiony jest często narażony na zniszczenie z powodu blaknięcia. Folie anty UV eliminują ten problem.

Dobrze jest mieć świadomość, że folie anty UV mogą występować w wersji całkowicie przezroczystej lub delikatnie zabarwionej.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o folii anty UV na okna?

Folie anty UV na okna są dobrym rozwiązaniem, pozwalającym także na obserwacje widoku przez okno bez zniekształceń. Niektóre nowoczesne okna produkowane są już z szybami anty UV, ale skorzystanie z folii anty UV jest znacznie tańszym rozwiązaniem niż wymiana okien.

Dobrze jest wiedzieć, że w przypadku montażu folii anty UV na okna – warto powierzyć sprawę fachowcom. Dlatego, szczególnie mieszkańcom Warszawy i okolic, polecamy: https://oklejanieokien.pl/oklejanie-okien-i-witryn-warszawa-folie-termiczne-na-poliweglan-2/. To profesjonaliści, działający na rynku wiele lat i charakteryzujący się wysoką jakością usług, dobrymi materiałami oraz przystępnymi cenami.

Skontaktuj się, nie czekaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *